Virtualios parodos

PO klases

Lietuva - mano tėvynė

Lietuvos pilys 2010

Kalbų ugdymas

Dėmesio!

Kiekvieną mėnesį KPKC vyksta metodinio būrelio inicijuojamos metodinės konsultacijos - metodinės valandos.
Facebook Google Bookmarks RSS Feed 

Vieta ir vardas

pradinukai.lt

Kauno m. pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis
A.P.P.L.E vasaros seminaras
2013 m. birželio 20 d.

Maloniai kviečiame sudalyvauti A.P.P.L.E vasaros seminare.

 
Pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarka
J.Vengalienė   
2013 m. birželio 03 d.

Kiekviena mokykla turi mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarką. Bendri susitarimai turi būti aiškūs ne tik mokykloje, bet ir mieste, šalyje. Kauno miesto mokytojų metodinis būrelis siūlo pasinaudoti puikia patirtimi - Vilniaus mokytojų parengtomis rekomendacijomis. Ši pagalba ne tik padės geriau įsivertinti esamus susitarimus mokykloje, bet ir patobulins, suvienodins miesto mokytojų pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarką.
Labai svarbu žinoti kaip MOKINIO MOKYMOSI PASIEKIMAI FIKSUOJAMI BAIGIANTIS UGDYMO LAIKOTARPIUI.

Mokiniui, besimokančiam pagal pradinio ugdymo programą, II pusmečio (arba III trimestro) mokymosi pasiekimų įvertinimas laikomas metiniu.

Keliamosios (1–3) klasės mokinys, turintis visų ugdymo plano dalykų patenkinamus metinius įvertinimus, keliamas į aukštesnę klasę.

Mokinio, turinčio kai kurių ugdymo plano dalykų nepatenkinamus metinius (papildomo darbo, jei buvo skirtas) įvertinimus, kėlimo į aukštesnę klasę, palikimo kartoti ugdymo programos ar papildomo darbo skyrimo klausimus svarsto mokinį ugdę mokytojai, kiti ugdymo procese dalyvavę mokytojai.

Pradinio ugdymo baigiamosios klasės mokinys, turintis patenkinamus visų atitinkamos ugdymo programos dalykų, nurodytų ugdymo plane, metinius įvertinimus, į aukštesnę klasę nekeliamas, jis laikomas baigusiu atitinkamą ugdymo programą.

Pradinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokinys, turintis bent vieno dalyko nepatenkinamą metinį (po papildomo darbo, jei buvo skirtas) įvertinimą, paliekamas kartoti ugdymo programos pradinio ugdymo programos baigiamojoje klasėje.

Naudokitės NUOSEKLIOJO MOKYMOSI PAGAL BENDROJO UGDYMO PROGRAMAS TVARKOS APRAŠU. (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2012 m. gegužės 8 d. įsakymo Nr. V-766 redakcija).

 
Mokytojų atestacijos atmintinė
J.Vengalienė   
2013 m. birželio 03 d.
Mokytojų atestacijos atmintinė.
Priedai:
Atsisiųsti (mokytoju-atestacijos-atmintine.doc)Atmintinė47 Kb
 
Kursai skirti anglų kalbos mokytojams
2013 m. gegužės 27 d.

Šią vasarą antrą kartą organizuojami trijų savaičių intensyvūs mokymai anglų kalbos mokytojams, kuriuos ves dėstytojai savanoriai iš JAV. Šių mokymų metu galėsite atnaujinti savo praktines anglų kalbos žinias bendraudami su gimtakalbiais, išmokti naujų aktyių mokymo metodų, ir pagilinti savo gebėjimus naudoti IT kalbų pamokose.
Kursai skirti anglų kalbos mokytojams, dirbantiems bendrojo ugdymo mokyklose ir mokantiems įvairių ugdymo pakopų mokinius.
Mokymai prasidės birželio 17 d. ir tęsis iki liepos 5 d., vieta – Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36, Vilnius).
Mokymus organizuoja WIESCO (Viskonsino tarptautinė švietimo, mokslo ir kultūros organizacija), Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras. Mokymai nemokami.
Atvykstantiems iš kitų miestų centre bus sudaryta galimybė apsigyventi už nedidelį mokestį. Nakvynės kaina – 25 lt. Pageidaujantys gali užsisakyti pietus. Pietų kaina – 5 lt.
Norinčius dalyvauti, prašytume siųsti užpildytą paraišką iki birželio 3 d. adresu: Filaretų g. 36, Vilnius LT-01210 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atrinktų dalyvių sąrašai bus skelbiami centro internetinėje svetainėje http://www.deafcenter.lt/ nuo birželio 5 dienos.

Priedai:
Atsisiųsti (Anketa_mokytojams.docx)Anketa10 Kb
Atsisiųsti (Skelbimas.docx)Skelbimas11 Kb
 
Vaizdo konferencija pradinio ugdymo specialistams
2013 m. gegužės 23 d.

http://www.upc.smm.lt/naujienos/pradinis/konferencija.php

 
Piešimo ant asfalto renginys ,,Mano miestas iš paukščio skrydžio‘‘
2013 m. gegužės 21 d.

2013 m. gegužės 18 d. senajame Ąžuolyne jau 6 kartą vyko Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių piešimo ant asfalto renginys „Mano miestas iš paukščio skrydžio“. Šiemet jis buvo skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 80 – osioms metinėms paminėti. Į renginį susirinko daugiau kaip 100 šeimų iš 12 Kauno miesto mokyklų. Renginį organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytojos, Kauno miesto pradinių klasių iniciatyvinė – kūrybinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“. Organizuoti renginį padėjo Kauno miesto Žaliakalnio bendruomenės centras ,,Žaliasis Ąžuolynas‘‘. Susirinkusius linksmino Sargėnų liaudiškos muzikos kapelija „Šilas“. Papuošę grindinį spalvingais piešiniais, vaikai ir suaugę dainavo, žaidė žaidimus, linksminosi. Visus lydėjo puiki nuotaika. Tikimės, kad šis jau tradiciniu tapęs renginys kvies pradinukų šeimas padirbėti, pasilinksminti ir pabūti kartu dar ne vienus metus.

 
Oi, tie plastikai!
2013 m. gegužės 18 d.

Pradinių klasių mokytojos Vilijos Ramanauskienės (Kauno Vaidoto pagrindinė mokykla) IKT priemonė skirta 3 klasei. Pasaulio pažinimo pamoka „Oi, tie plastikai!". Paruošta SMART Noteboook interaktyviai lentai. Priemonė skatinanti naudotis IKT. Mokymosi procesas tampa įdomesnis, šiuolaikiškesnis.

Priedai:
Atsisiųsti (oi-tie-plastikai.zip)Priemonė1401 Kb
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 16 iš 34

Apklausa

IKT bazė, kurią naudoju ugdymo procese:

© 2007-02-17 - 2014-09-17 Kauno m. pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis, mgarnionis@gmail.com