logo q pradinukai.lt

pradinukams, jų tėvams ir mokytojams

Pratybų sąsiuvinis „Lietuvių kalbos testai 3–4 klasėms“

Ar nori susipažinti su linksmuoliu Daiktavardžiu ir jo kaimynu – pamaiva Būdvardžiu? Gudruolis Lapiukas kviečia Tave panarplioti lietuvių kalbos pinkles! Čiupk ponaitį Pieštuką, jo bičiulį Trintuką ir – pirmyn! Kiekvienas testas – tai 10 kliūčių. Įveik jas! Tada stabtelk, pasitikrink atsakymų lape ir suskaičiuok teisingus atsakymus. Jei likai nepatenkintas(-a) rezultatu – nenusimink! Nutrink teste pasirinktus atsakymus ir bandyk dar kartą! Tau tikrai pavyks! Tu gali mokytis pats(-i)! Sėkmės!

Lietuvių kalbos testai„Lietuvių kalbos testai 3–4 klasėms“ skirti individualiai mokytis lietuvių kalbos, įgytoms žinioms pasitikrinti ir kartoti. Leidinyje pateikiama teorinė medžiaga ir užduočių atsakymai padės mokiniams mokytis savarankiškai. Mokiniai skatinami pasitikrinti, įsivertinti darbą. Jei rezultatas netenkina, testą galima kartoti keletą kartų. Šiuos testus taip pat naudinga atlikti prisimenant ir kartojant 3–4 klasių kursą.

Pratybų sąsiuvinį V. Garnionienė, M. Garnionis „Lietuvių kalbos testai 3-4 klasėms. Mokausi pats!“ galite įsigyti knygynuose „Vaga“, „Žiburio knygynas“.

Internete: www.vaga.lt

Leidėjas: Tyto alba
Metai: 2011
Puslapiai: 72
ISBN: 9789986168324
Formatas: 21 x 29,5 cm, minkšti viršeliai

© Vilma Garnionienė, 2011
© Mindaugas Garnionis, 2011
© Nijolė Vilkišiūtė, dizainas, 2011


Parama

Mūsų mokykla

Žaliakalnis

testai

Kauno pradinukai.lt

tarimas.pradinukai.lt

zodiakai 180

TAMO

Pramogos

Zodiakų ženklai

Gimtadieniai

Sveikiname liepą gimusią Emiliją.

Dovana

Vilma Garnionienė

Garsus tariame taisyklingai! Meilės testas