logo q pradinukai.lt

pradinukams, jų tėvams ir mokytojams

Išmaniojo skaitytojo užrašai 1-2 klasei

Ar esi girdėjęs(-usi) apie Išmaniųjų skaitytojų planetą? Trys šios planetos gyventojai – Mobiliukas Tauškaliukas, Išmanioji Planšetėlė ir Robotukas Paieškutis – sumanė aplankyti mūsų planetą – Žemę. Skrendant jų erdvėlaivis susidūrė su keletu kosminių kūnų ir vos nesudužo. Vis dėlto jiems pavyko nusileisti Žemėje.
Išmaniukai tikisi, kad tu iššifruosi jų slaptažodį, padėsi jiems sutaisyti apgadintą erdvėlaivį ir nusipelnysi išmaniojo skaitytojo diplomo!
Taigi čiupk „Išmaniojo skaitytojo užrašus“ ir pirmyn! Atlik išmaniukų užduotis, rink ir klijuok lipdukus su slaptažodžio dalimis! Jei patirsi sunkumų – ne bėda, tau visada pagelbės draugiškieji išmaniukai. Tu tikrai gali tapti išmaniuoju(-iąja) skaitytoju(-oja)! Bus smagu!

Su plakatu ir lipdukais!

Išmaniojo skaitytojo užrašai 1-2 kl.„Išmaniojo skaitytojo užrašai 1–2 klasei“ skiriami mokinių refleksijai skatinti, įgytoms žinioms apie knygas pasitikrinti ir/ar pakartoti. Knygas skaitymui galima rinktis savo nuožiūra.

Leidinyje pateikiama teorinė medžiaga ir užduotys padės mokiniams mokytis savarankiškai. Mokiniai skatinami skaityti įvairią literatūrą, ją vertinti, bendradarbiauti, reikšti savo nuomonę, darbą įsivertinti.

Atlikęs(-usi) puslapio užduotis, mokinys(-ė) gauna lipduką su slaptažodžio dalimi ir jį klijuoja į tinkamą erdvėlaivio vietą. Surinkęs(-usi) visus lipdukus perskaitys slaptažodį ir pelnys išmaniojo(-iosios) skaitytojo(-ojos) diplomą.

Įsigyti galite knygynuose arba internetu www.pegasas.lt, www.knyguklubas.lt, www.beta.lt, www.zmoniuknygos.ltwww.ziburioknygynas.lt, www.vup.lt, manoknyga.lt, vaga.lt.

Leidinio svetainė.

Leidėjas: Šviesa
Metai: 2014
Puslapiai: 32
ISBN: 9785430062835
Formatas: 21,4 x 29,2 cm, minkšti viršeliai

Parama

Mūsų mokykla

Žaliakalnis

testai

Kauno pradinukai.lt

tarimas.pradinukai.lt

zodiakai 180

TAMO

Pramogos

Zodiakų ženklai

Gimtadieniai

Sveikiname liepą gimusią Emiliją.

Dovana

Vilma Garnionienė

Garsus tariame taisyklingai! Meilės testas