logo q pradinukai.lt

pradinukams, jų tėvams ir mokytojams

Išmaniojo skaitytojo užrašai 3-4 klasei

Šaunuoli (-e)! Ar esi girdėjęs (-usi) apie Išmaniųjų skaitytojų planetą ir trijų šios planetos gyventojų - Mobiliuko Tauškaliuko, Išmaniosios Planšetėlės ir Robotuko Paieškučio - kelionę į Žemę?

Dabar jie erdvėlaiviu grįžta į gimtąją Išmaniųjų skaitytojų planetą.

Išmaniukai labai tikisi, kad tu skaitysi knygas, atliksi jų sugalvotas užduotis, perskaitytas knygas pristatys! draugams ir juos taip pat paskatinsi skaityti. Perlink lipdukus ir juos klijuok j savo ar draugo išmaniojo skaitytojo planšetinį kompiuterį plakatą. Tapk išmaniuoju skaitytoju ekspertu!

Jei patirsi sunkumų - ne bėda, tau visada padės draugiškieji išmaniukai, klasės draugai ar suaugusieji. Smagių atradimų!

Išmaniojo skaitytojo užrašai 3-4 kl.„Išmaniojo skaitytojo užrašai“ skiriami 3-4 klasės mokinių aktyvaus skaitymo įgūdžiams formuoti ir įtvirtinti. Mokiniai pratinsis skaityti įvairių stilių literatūrą, mokysis ją analizuoti, reikš nuomonę, kryptingai sieks tikslo ir vertins, kaip tai pavyko. Kartu pasitikrins ir pakartos įgytas žinias.

Leidinys parengtas taip, kad mokiniai galėtų dirbti ir savarankiškai, ir bendradarbiaudami vieni su kitais. Už atliktas puslapio užduotis duodami trys lipdukai. Jei knyga pasiūloma draugams ir tą pačią knygą skaito ir užduotis atlieka keletas mokinių, jiems skiriama dar po lipduką. Lipdukai suteikia teisę vertinti draugų parengtus knygų pristatymus. Jei pristatymas patiko, lipdukas klijuojamas į draugo „planšetinį kompiuterį“ ir pasirašoma. Jei mokinys knygas skaito ir užduotis atlieka vienas (pvz., per atostogas), lipdukus klijuoja į savo „planšetinį kompiuterį“.

Atlikus visas užduotis pelnomas Išmaniojo skaitytojo eksperto diplomas. Šios taisyklės nėra privalomos, galima sukurti ir savas, pavyzdžiui, sutarti su pačiais mokiniais, kaip jie atliks užduotis, dalysis lipdukus, pristatys knygas ir vertins pristatymus.

Įsigyti galite knygynuose arba internetu www.pegasas.lt, www.knyguklubas.lt, www.zmoniuknygos.lt, www.ziburioknygynas.lt, manoknyga.lt, vaga.lt.

Leidėjas: Šviesa
Metai: 2014
Puslapiai: 32
ISBN: 9785430062842
Formatas: 21,4 x 29,2 cm, minkšti viršeliai


Parama

Mūsų mokykla

Žaliakalnis

testai

Kauno pradinukai.lt

tarimas.pradinukai.lt

zodiakai 180

TAMO

Pramogos

Zodiakų ženklai

Gimtadieniai

Sveikiname liepą gimusią Emiliją.

Dovana

Vilma Garnionienė

Garsus tariame taisyklingai! Meilės testas