2026 m. balandžio 14 – gegužės 7 d. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija ir Kauno m. pradinių klasių mokytojų iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“ Vaikų literatūros muziejuje organizavo Kauno miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių kūrybinių darbų parodą-konkursą „Kūryba iš mano rankų“. Šiųmetinė tema - „Žaislai“.
Parodai pristatyta 40 darbų iš 8 Kauno m. ugdymo įstaigų. Mokinius parodai rengė 25 mokytojos. Komisija išrinko 7 darbus – nugalėtojus, o muziejaus lankytojai išrinko dar 1 labiausiai patikusį darbą.
|
Nugalėtojo vardas, pavardė |
Mokytojo vardas, pavardė |
Mokykla |
|
Goda Jusiūtė |
Ilona Berber |
Kauno Simono Daukanto progimnazija |
|
Paulina Polskytė |
Rita Murauskienė |
Kauno Vešvų gimnazija |
|
Domas Barščiauskas |
Lina Nomeikienė |
Kauno Veršvų gimnazija |
|
Gabrielė Latkauskaitė |
Daina Girdzevičienė |
Kauno Petrašiūnų progimnazija |
|
Giedrius Simanaitis |
Eglė Brazaitienė |
Kauno Senamiesčio progimnazija |
|
Arminas Amirovas |
Rasa Burbienė |
Kauno Senamiesčio progimnazija |
|
Sofija Joana Gurskaitė |
Sonata Pliupelienė |
VDU klasikinio ugdymo licėjus |
Muziejaus lankytojų simpatijų prizo laimėtojas:
|
Patricija Gruzdytė |
Agnė Skabickienė |
Kauno Simono Daukanto progimnazija |
Gegužės 7 d. Vaikų literatūros muziejuje vyko nuotaikinga parodos uždarymo šventė. Dalinamės šventės akimirkomis, kurias įamžino muziejaus fotografas Arvydas Čiukšys.



