Naujienos

„Rieduliukas“

„Rieduliukas“

Konkurse „Rieduliukas“ dalyvavo įvairių Lietuvos miestų ir rajonų bendruomenės, mokiniai iš Kolorado (JAV) lituanistinės mokyklos ir Lituanistinės etnokultūros ir dramos mokyklos „Bitė“ (Anglija). Įvairius kūrybinius darbus mokytojai atsiuntė iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir jo rajono, Šiaulių, Marijampolės, Alytaus, Raseinių rajono, Ukmergės rajono, Šeduvos, Šilutės rajono, Prienų, Biržų, Anykščių rajono, Zarasų, Čekiškės ir Alytaus rajono. Konkurse dalyvavo 7-11 metų vaikai, kurie galėjo pateikti darbus trijose kategorijose: piešiniai, kūrybiniai darbai ir fotografijos.

Tarptautinio kūrybinių darbų konkurso “Rieduliukas” organizatoriai dėkoja visiems dalyviams pateikusiems savo darbus konkursui ir sveikina nugalėtojus bei prizininkus:

1-2 kl. Piešinių konkurso nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta – Vilius Gelžinis, LSMUG Pradinė mokykla.

II vieta – Kristupas Kavaliauskas, Alytaus Piliakalnio progimnazija.

III vieta – Rugilė Mačiulytė, Šiaulių Rėkyvos progimnazija.

Specialus tautodailininkės ir keramikės Jurgitos Čiplytės prizas –  Goda Bagdanavičiūtė, Alytaus Piliakalnio progimnazija.

1-2 kl. Erdvinių darbų konkurso nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta – Gustė Žukauskaitė, Šeduvos gimnazija.

II vieta – Agota Radziukynaitė, Panevėžio “Vilties” progimnazija.

III vieta – Kamilė Žemaitytė, Panevėžio “Vilties” progimnazija.

1-2 kl. Fotografijų konkurso nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta – Ieva Šilingaitė, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija.

II vieta – Viltautė Žilytė, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija.

III vieta – Gabija Andriukaitytė, Alytaus Panemunės progimnazija.

3-4 kl. Piešinių konkurso nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta – Lukas Didbarzdys, Panevėžio r. Smilgių gimnazija.

II vieta – Ema Černiūtė, Vilniaus “Spindulio” progimnazija.

III vieta – Deimantė Kajetaitė, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija.

3-4 kl. Erdvinių darbų konkurso nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta – Aronas Marcinkevičius, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija.

II vieta – Benas Mačiulaitis, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla.

III vieta – Liepa Aurėja Podgurskytė, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija.

3-4 kl. Fotografijų konkurso nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta – Urtė Paužaitė, Alytaus Panemunės progimnazija.

II vieta – Dovilį Kašelionytė, Alytaus Panemunės progimnazija.

III vieta – Kajus Marcinkevičius, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija.

Informuojame, kad nugalėtojams ir prizininkams diplomus atsiųsime elektroniniu paštu.

Būkite saugūs kelyje!

https://www.kpkc.lt/tarptautinio-kurybiniu-darbu-konkurso-rieduliukas-organizatoriai-dekoja-visiems-dalyviams-pateikusiems-savo-darbus-konkursui-ir-sveikina-nugaletojus-bei-prizininkus/

KPKC

Logotipas